MEMORIÁL TIBORA OPÁTA 2009 – HODNOTENIE

hlasovanie_to3

 

 

 

 

 

 

 

Milí priatelia, máte posledné dni na to, aby ste mohli prihlásiť svoje s láskou pestované bonsaje a vytvorené suiseki do súťaže o najkrajšie bonsaje a suiseki na internetovej výstave na počesť Tibora Opáta. Uzávierka je už 31.10.2009 !!

 

Vyhodnotenie súťaže a odovzdanie cien

bude na priateľskom posedení v Čajovni dobrých ľudí dňa 29.novembra 2009 o 14,00.

 

ZAHRANIČNÉ HODNOTENIE

Súťaž budú vyhodnocovať bonsajoví majstri zo sveta, ktorých mená sa dozviete onedlho.

 

VEREJNÉ HLASOVANIE

Vystavené bonsaje môžete ohodnotiť i vy sami. Zapojiť sa môže každý bonsajista zaregistrovaný na našom webe www.bonsai-sba.sk. Preto všetci z vás, ktorí máte chuť sa zapojiť do súťaže ako porotcovia, môžete poslať svoje poradie priamo z našej webovej stránky, kde bude na to vytvorený hlasovací formulár.

Najlepšie bonsaje a suiseki budú vyhodnotené a víťazi budú odmenení cenami, ktoré venuje Bonsai centrum Nitra. Ocenený bude aj najlepší domáci verejný porotca, ktorého hodnotenie sa najviac priblíži reálnemu výsledku verejného hlasovania. Tiež dostane cenu z Bonsai centra Nitra. Preto ak chcete prispieť k hodnoteniu internetovej výstavy a zároveň máte chuť byť odmenený, môžete sa zapojiť do súťaže aj touto cestou.

Hlasovania jednotlivých internetových porotcov nebudú zverejňované postupne, ale až na záver sa ich hlasy sčítajú a vyhodnotia, aby každý z Vás sa rozhodol nezávisle.

Internetové hodnotenie bude trvať od 2.11. až do 22.11.2009. Všetky výsledky budú slávnostne vyhlásené v Čajovni dobrých ľudí 29.11.2009 a na internete zverejnené po 30.11.2009.

 

Ako sa hodnotí?

Každý z Vás môže poslať svoje hodnotenie jedenkrát. Hodnotíte 3 najkrajšie bonsaje a 3 najlepšie suiseki. Najlepší bonsai získava 5 bodov, druhý 3 body a tretí v poradí 1 bod a tak isto to je aj pre suiseki. Bonsai i suiseki s najväčším počtom bodov budú vyhlásené za víťazov Memoriálu Tibora Opáta vo verejnom hlasovaní registrovaných na webe www.bonsai-sba.sk. Pri rovnosti bodov bude lepší ten exponát, čo má viac prvých miest, resp. vyšších umiestnení.

Porotca, ktorého hodnotenie sa najviac priblíži skutočným výsledkom verejného vyhodnotenia získa zvláštnu cenu za DOBRÉ OKO.

Tešíme sa na Vaše hodnotenia a na stretnutie v Čajovni dobrých ľudí 29.11.2009 o 14,00.

 
S pozdravom
Vladimír Ondejčík