fungovanie organizácie

O NÁS

Čo Vám Slovenská bonsajová

asociácia ponúka?

Kronika SBA

Dôležité dátumy


11.1.2000 – vznik Slovenskej bonsajovej asociácie

1.6.2001 – Slovenská bonsajová asociácia sa stala členom Európskej bonsajovej asociácie
http://www.ebabonsai.com

Ciele Slovenskej bonsajovej asociácie

INFORMOVANOSŤ

Boli by sme naozaj radi, keby všetci milovníci bonsajov mali stále dostatok informácii o tom, čo sa v našom bonsajovom svete deje. Slovenská bonsajová asociácia (SBA) je tu pre vás. Je pôdou na vytváranie nových priateľstiev a kontaktov.

Ak chystáte niečo zaujímavé, dajte vedieť nám, i všetkým ostatným nadšencom. Radi sa k vám prídeme pozrieť a prostredníctvom stránky, e-mailových alebo poštových kontaktov dáme o vašich aktivitách vedieť všetkým členom SBA. Tešíme sa na naše stretnutia, nápady a spoluprácu.

WEBOVÁ STRÁNKA SBA

Webová stránka SBA sa stala miestom kde môžeme navzájom komunikovať, prezentovať našu prácu, zdielať úspechy, získavať informácie od skúsenejších.

Stránka SBA je ideálnym miestom na prezentáciu vašich lokálnych aktivít. Informujte o vašich akciách čo najskôr, aby ste predišli „zdvojeným“ akciám v rovnakom termíne.

Posielajte nám námety na zlepšenie fungovania stránky (mailom alebo príspevkom na fóre).

Ak máte zaujímavé materiály, ktoré by ste na stránke SBA radi videli, pošlite nám ich. Budeme radi, ak nám aktívne pomôžete. Vďaka.

KRONIKA

Nižšie je k dispozícii kronika v elektronickej podobe. Veľká vďaka patrí všetkým kronikárom, ktorí sa o ňu starali, starajú a budú starať. Dôležitá je hlavne kvôli obdobiu, kedy nebolo možné informácie tak jednoducho zdieľať a umožňuje nám tak nazrieť do histórie. Špeciálne poďakovanie patrí Jánovi Zagoršekovi za zmapovanie bonsajistiky pred založením Slovenskej bonsajovej asociácie.

Roky 2000 – 2008

Dostupné na stiahnutie:

Roky 2008 – 2009

Dostupné na stiahnutie: