Hostia na EBC 2015

Na tohtoročnej výstave Európskej bonsajovej asociácie vo Vilniuse – European bonsai convention 2015 – budú prítomní nasledovní hostia:

Salvatore Liporace

salvatore-liporaceSalvatore Liporace je profesionálny bonsajista. Založil Studio Botanico v Miláne, prvé miesto v Taliansku venované výhradne bonsajom. Vďaka častým stretnutiam s Masahikom Kimurom sa jeho škola stala centrom dokonalosti Európy.

Bol hlavnou atrakciou ukážok tvarovania na veľa zo známych európskych výstav. Jeho vlastný výklad umenia bonsajov mu získal reputáciu a stal sa tak jedným z najžiadanejších profesionálnych bonsajistov v Európe.

 

 

Christian Przybylski

christian-przybylskiChristian Przybylski je profesionálny bonsajista. Zúčastňuje sa národných a medzinárodných výstav, vrátane Noelanders Trophy, Gingko Award, Bonsai-Trienale, Bonsai-Autumn a pod. Je člen a bonsajový učiteľ „Bonsai Scoula de Arte“.

 

 

Sadao Mino

sadao-minoSadao Mino je známy japonský papierový / washi umelec. Mal sólo vystúpenia v Paríži, Tokiju, Ibaraki a Hyogu. Skupinové vystúpenia mal v Pau a Metz vo Francúzsku. Získal Mayerovu cenu na výstave v Metzi. V roku 2010 si otvoril vlastné washi štúdio „Oz“ v Okinawe.