EBA Newsletter 79 (december 2012)

Od prezidenta

Keďže sa blíží EBA Convention (výstava EBA, pozn. red.) a existuje pár otvorených bodov, chcel by som vás požiadať o vyjadrenie svojich nápadov a postrehov pre RTM (EBA Round Table – okrúhly stôl) na AGM (Annual general meeting – ročné pravidelné stretnutie) vo Francúzsku.

Začiatkom roka som oznámil delegátom spôsob hodnotenia Súťaže talentov. Ten článok je vložený v tomto newsletter-i (na konci článku je odkaz, pozn. red.) pre prípad, že ste ho ešte nevideli. Doposiaľ bola spätná väzba od delegátov veľmi slabá. Prosím, zvážte ich, zúčastnite sa stretnutí, vyjadrite svoj názor a hlasujte ohľadne navrhovanej zmeny.

Logo EBA bolo zmenené, aby bolo pripravené na nadchádzajúcu výstavu. Je podobné tým starším, ale podľa mňa je modernejšie. Dôvodom na návrh takéhoto loga je, že v súčastnosti sa používajú tri rôzne verzie.

Domovská stránka. V čase písania tohoto textu sme v procese zmeny webmaster-ov. Naša nová osoba zrevidovala obsah na stránke a dúfam, že bude čoskoro možná jeho aktualizácia. Ako som už spomínal veľa krát, stránka je iba taká dobrá akú ju spravíme. Moje požiadavky na zaradenie príspevkov sa dostali k hluchým ušiam a slepím očiam. Prosím, využite ju a posielajte texty tajomníkovi (Detlef Mostler, Secretary, pozn. red.) alebo mne. Mali by obsahovať čo sa stalo, čo sa plánuje v jednotlivých krajinách, fotky zo stretnutí a pod. alebo iné veci, ktoré súvisia s bonsajmi.

V čase písania som veľmi zaneprázdnený prípravou na vianočné sviatky a teším sa na výstavu vo Francúzsku.

December 2012,
Reg Bolton
 

Originál listu k newsletter-u je dostupný na:
www.ebabonsai.com/news.htm, resp. www.ebabonsai.com/News/Chair-intro79.htm
Newsletter je dostupný na:
www.ebabonsai.com/News/79.pdf